Taki typ.

Jest taki typ kobiet, wysokich szczupłych blondynek z lekkim odrostem. Delikatnie opaloną i gładką buzie zasłaniają wielkie okulary. Biel ich zębów kontrastuje z kremowym szalem. Mają idelnie skrojony modny płaszcz i wielką oryginalną torbę LV, którą od niechcenia stawiają na brudnym i zaszczanym chodniku rozmawiajac z przyjaciółką. Posyłają perliste uśmiechy.
Kobiety te mają pieknych, wysokich przystojnych partnerów – ludzi sukcesu. Mają tez dwójkę dzieci chłopca i dziewczynkę. Mieszkają w pieknym domu. Rano szykują organiczne śniadanie. Mąż wychodzi do pracy a one swoimi duzymi i drogimi samochodami zawożą dzieci do zagranicznych szkół. Potem spotykają się z przyjaciolkami na kawę. Poplotkuja chwilę i wracają do domu. Tam zajmują się planowaniem zycia rodzinnego, zapoznają sie z nowinkami w internecie. Facebook, Pinterest, Facebook, Instagram. Często aktywnie dzialaja w jakiejs sprawie, w fundacji na rzecz dzieci lub zwierzat. W domu mają panią do sprzatania. Wizyta u kosmetyczki, fryzjera, szybkie zakupy w galerii i jadą odebrac dzieci ze szkoły. Wracają do domu. Obiad. Chwila relaksu dla dzieci i odrabianie lekcji. Wraca zmeczony mąż. Kolacja. Wspólne oglądanie filmu. Wieczorem, kiedy dzieci juz zasną maja czas by zaplanowac spotkanie towarzyskie, obiad, wakacje, wyjazd na weekend.
Dzień się kończy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>