klopoty z wejsciem po schodach…

…jako osoba posadzona o sexualne kontakty z greenchem… i jako kobieta sukcesu, postanowilam, ze pora na siebie zarabiac…a nie tylko wydawac pieniadze…i tak o to w sobote mialam swoje pierwsze zajecia w ognisku teatralnym… pantomima…jako asistans inszurans mojego mentora sytuacje opanowalam… fajne sa te dzieci… takie kreatywne… inwencyjne otwarte na swiat…nie mowiac nic, ze nie czuje, moich miesni…a nawet czuje i to za bardzo…polroczna przerwa w cwiczeniach robi swoje… a wlasnie… za tydzien mam kolejne zajecia… sama… i o poltorej godziny wiecej… w sobote wieczorem moj padre i bojfrend powiesili mi szafki w kuchni :)))… w koncu wyladowalam w domu Rodzinnym… w niedziele ja i moje drugie ja wybralismy sie na wystawe picassa….i bylismy troche rozczarowani… przynajmniej ja..nie wiem jak ty p…?
a potem tak strasznie wialo… ze ho ho…i blok sie trzas i sie balam…a potem musialam wstac o 6 rano…ale bylo tak milo…o !…pozdrawiam.. :)

14 myśli nt. „klopoty z wejsciem po schodach…

 1. tez chcialabym zobaczyc ta wystawe … ale Legnica-Warszawa :) no ale skoro mowisz ze nie warto
  :)
  ja tez jestem szczesliwa z moim drugim ja :} pozdrawiam Pa

 2. To norma co musimy zrobić, żeby było nam miło: musi ” tak strasznie wiać”, żeby dom się trząsł?…a potem musimy wstac o 6 rano…To bardzo proste do zrealizownia…Acha jeszcze musimy zamieszkać na 23 piętrze. Całuski od matki kluski.

 3. To norma co musimy zrobić, żeby było nam miło: musi ” tak strasznie wiać”, żeby dom się trząsł?…a potem musimy wstac o 6 rano…To bardzo proste do zrealizownia…Acha jeszcze musimy zamieszkać na 23 piętrze. Całuski od matki kluski.

 4. w sumie picasso nie jest zły…
  niektóre rzeczy były eee… lekko odejchane (+), a niektóre eee… ni w 5,ni w dziesięć (-)

  ;P
  a wiać musi… ;]]]

 5. to taki przypadek myszy – dlatego w pierwszej cześci nazwy przedrostek pi (to z języka myszy początek każdego słowa)- dalej to mniej lub więcej w językach europejski znaczy przypedek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>